Порівняйте f(-101) і f(-99) якщо f(x)-4x-56+25.Допожіть будь-ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Борисенко Данил.
F(x) = -4x-56+25
f(-101) = -4 × (-101) - 56 + 25 = 404 - 56 + 25 = 373
f(-99) = -4 × (-99) - 56 + 25 = 396 - 56 + 25 = 365
f(-101) > f(-99)