Через яку з точок проходить графік функції у=х^2+4? А)(-4;4) Б)(-4;16) В)(-4;12) Г)(-4;20)


Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Радик.
Г) (-4;20)
y=-4^2+4=16+4=20