Розв'яжіть систему рівнянь 2xy+x=5 2xy+y=6


Ответы на вопрос

Отвечает Garifullin Karim.

2xy + x = 5

2xy + y = 6

-------------------------

у - х = 1

2xy + y = 6

-------------------------

у = х + 1

2х( х + 1 ) + х + 1 = 6

-------------------------

у = х + 1

2хˆ2 + 3х - 5 = 0

-------------------------

у1 = -1,5

х1 = -2,5

у2 = 2

х2 = 1