Знайдіть точку графіка функції y=-x+12, у якої абсциса в два рази більше ніж ордината.


Ответы на вопрос

Отвечает Аблеева Ксения.

х=2у-за умовою

у=-2у+12

у+2у=12

3у=12

у=4

х=2*4=8

(8;4)-шукана точка