Знайдіть значення тригометричних функцій кута а якщо відомо що sin a =0.6


Ответы на вопрос

Отвечает Воронкина Ксюша.

если угол находится в промежутке от 0 до 90, то:

cos^2 a + sin^2 a = 1

cos ^2 a = 1 - sin^2 a

cos a = 0,8

tg=sin/cos=0,6/0,8= 0,75

ctg=1/tg=1,(3)=4/3