2y*sin 1/x^2+x^3*y=0 загальна форма розв'язку, диференційні рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Катлюшкин Сергей.

(2y·sin(1/x²))`+(x³·y)`=0

(2y)`·sin(1/x²) + 2y·(sin(1/x²))`+(x³)`·y+x³·y`=0

2y`·sin(1/x²) + 2y·cos(1/x²)·(1/x²)`+3x²·y+x³·y`=0

2y`·sin(1/x²) + 2y·cos(1/x²)·(-2x⁻³)+3x²·y+x³·y`=0

y`=((4y/x³)·cos(1/x²)-3x²y)/(2sin(1/x²)+x³)