Знайти значення функції у=з(х-5) Якщо значення аргументів х-2 Дам 16 баллов


Ответы на вопрос

Отвечает Ежеленко Давид.

у = 3*2 - 3*5 = -9

Ответ: у=-9

Отвечает Бурцева Елизавета.

y=3(x-5)

y=3(-2-5)

y=3*-8

y=-24