Помогите пожалуйста!!! У коробці лежать 8 червоних і 6 синіх кульок. Яка йморність того, що

навмання вибрана кулька виявиться червоною? А) 3\4; Б) 1/2; В) 3/7; Г) 4/7 Срочно нужно!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Маратканов Ростислав.

Ответ:г)

Объяснение:

8/8+6=8/14=4/7