Відомо що 4m^2n=9. Знайдіть значення виразу: 1) 12m^2n. 2) 4m^4n^2


Ответы на вопрос

Отвечает Зарипова Камилла.

Ответ:

Объяснение:

1) 4*3m²n=9*3

12m²n= 27

2) m²n= 9/4

m⁴n²= 81/16

4m⁴n²= 81/4= 20,25