Із карток різної азбуки складають слово "менеджмент" після чого картки переміщують. навмання

вибирають одну картку. визначити ймовірність того,що на ній написана : а) буква еб) буква жв) буква м

Ответы на вопрос

Отвечает Stanislaviv Diana.

Слишком просто.

1) \frac{3}{10 }  \\ 2) \frac{1}{10} \\ 3) \frac{2}{10} =  \frac{1}{5}