(x-3)(x+3) люди, как решать примеры такого типа?? Можно с Объяснением?) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Митина Ольга.

(x-3)(x+3) =х*х-3*х+3*х-3*3=х^2-3х+3х-9=х^2-9

Отвечает Гуров Артем.
1)варіант
єсть формули скороченого множення

для цього прикладу це формула різниці квадратів

а²-b²=(a-b)(a+b)

якщо підставить даний приклад в цю формулу тільки навпаки то

(х-3)(х+3)=х²-3²=х²-9

2)варіант
або кожне число в перших дужках перемножаємо на числа в других дужках наприклад :

Перше число це "х"

1)х*х=х²

2)х*3=3х

Друге число (-3)

1)-3*х=-3х

2)-3*3=-9

І потім підставляємо

х²+3х-3х-9=х²-9