Вкладник поклав до банк 10000грн. За перший рік йому нарахували 10% річних, а за другий -12%

річних. Який прибуток отримав вкладгик через два роки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Савина Женя.

Ответ: 21412 грн.

Объяснение:

10000 * (1+0,1) = 10100 грн за перший рік

10100 * (1+0,12) = 11312 грн за другий рік.

10100 + 11312 = 21412 грн отримав вкладник через два роки