Корень x1 і x2 рівняння x²-3x+q=0 Задовольняють умову 2x-x=12. Знайдіть q


Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Илья.

2х-х=12

х=12

х²-3х+q=0

12²-3×12+q=0

144-36+q=0

q=-108

Ответ:-108

Проверка:

12²-3×12+(-108)=0

144-36-108=0

0=0