2. Осьовий переріз конуса – правильний трикутник , висота якого дорівнює 6корінь3 см. Знайдіть

об'єм конуса

Ответы на вопрос

Отвечает Кобелева Лиза.

правильный -значит равносторонний, пусть а. По Пифагору а²=а²/4+6√3, 3а²/4=6√3, но а/2=R основания, тогда R²=a²/4= 2√3, Sосн=2π√3, объем конуса V=S*h/3= 2π√3*6√3/3= 12π см³