ПОЖАЛУЙСТА Знайти розвязок системи рівнянь х+у=3, { х-у= -1 (фігурна дужка охоплює два приклади )


Ответы на вопрос

Отвечает Янчинський Максим.

+\left \{ {{x+y=3} \atop {x-y=-1}} \right.\\ ------\\2x=2\\x=1\\y=3-x=3-1=2

Ответ : (1 ; 2)