Яку мінімальну суму грошей треба покласти до банку під 10% річних щоб через 3 роки отримати більше

ніж 50000 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Гарипов Амир.

використовуємо формулу складних відсотків

An=Ao(1+р/100)³

якщо треба більше ніж 50000 тис грн, пишемо 51000

підставляємо дані у формулу

51000=Ao(1+10/100)³,де

степень означає скільки років

Ao - початковий капітал

р-кількість відсотків річних

Ао=51000/1.331=38317

Відповідь: треба покласти 38317 тис грн або більше