Складіть квадратне рівняння корені якого на одиницю більші за відповідні корені рівняння x²+8x-3=0


Ответы на вопрос

Отвечает Куткович Илья.

(x+1)² + 8(x+1) - 3 = 0

x² + 2x + 1 + 8x + 8 - 3 = 0

x² + 10x + 6 = 0