Скоротіть дріб х2-4х+3/(х-3)2


Ответы на вопрос

Отвечает Покорский Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо корені рівняння x²-4х+3=0. х1=1; х2=3. Тепер маємо:

(х-1)(х-3)/(х-3)²=х-1/х-3