За 3 години за течією річки і 4 год проти течії теплохід проходить 380 км. За 1 годину за течією і

0,5 год проти течії він проходить 85 км . знайдіть власну швидкість теплохода

Ответы на вопрос

Отвечает Брыкова Арина.

Ответ:

Власна швидкість теплохода - 55 км/год

Объяснение:

х км/год - власна швидкість

у км/год- швидкість течії

(х+у) км/год - швидкість за течією

(х-у )км/год - швидкість проти течії

3*(х+у)+4(х-у)=380                3х+3у+4х-4у=380    7х-у=380(1)

х+у+0.5(х-у)=85 умн.на 2     2х+2у+х-у=170         3х+у=170(2)

Додамо (1) и (2) :   10х=550   х=55 (км/год)

Власна швидкість теплохода - 55 км/год