Роз'яжіть рівняння, розклавши його ліву частину на Множники :3х3+х2-4х=0


Ответы на вопрос

Отвечает Корниенко Борислав.

Ответ:

x1= -1   x2=2/3   x=0

Объяснение

x(3x²+x-2)=0

x=0

3x²+x-2=0

D=1+24=25

√D=5

x1=(-1-5)/6=-1

x2=(-1+5)/6=2/3