мотоцикліст і велосипедист одночасно почали рухатися назустріч один одному зі сталими швидкостями

15 і 10 км/год із точок а і б через скільки вони зустрінуться ,якшо відомо ,що мотоцикліст прибуде в пункт б на 2,5 год раніше ,ніж велосипедист у пункт а?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Елизавета.

Ответ:

через 3 часа

Объяснение:

x/10-x/15=2.5

3x/30-2x/30=2.5

x/30=2.5

x=2.5*30

x=75 км

75/(10+15)=3