Сторона поля прямокутної форми дорівнють x і y а його площа - 60 м квадратних. Укажіть формулу

залежності y від x

Ответы на вопрос

Отвечает Рачёва Аня.

Ответ:

S=x*y

поэтому

х*у=60

у=60/х