Як розв'язати рівняння (x-2)(x+3)=24


Ответы на вопрос

Отвечает Нурланов Айбар.

Ответ:(x-2)(x+3)=24

x^2-2x+3x-6=24

x^2+x-6-24=0

x^2+x-30=0

D=1^2-4*1*(-30)=1+120=121

x1=-1-√121/2*1=-1-11/2=-12/2=-6

x2=1+√121/2*1=-1+11/2=10/2=5

Объяснение: