за 1 день велосипедист проїхав на 30 км більше ніж 2. яку відстань він приїхав за 2 дні якщо весь

шлях витрачено 5 год , 1-ий день швидкість 20 км за год, 2-ий день 15 км за год

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнигалимов Данис.

Ответ:

за 2 дні проїхав 90 км. в перший день 60 і другий - 30

Объяснение:

х-проїхав перший день, у-другий, х+у=5 год

20х-15у=30 км. х=5-у; 100-20у-15у=30; 35у=70, у=2год, х=3 год