Значення а і b такі, що 2a²b³=9, знайти значення цих змінних​


Ответы на вопрос

Отвечает Константинов Артём.
2a²b³=9
a²b³=9/2
a²b³=9/2
Пусть a²=9, а значит а=±3
Тогда b³=1/2, а значит b = 1/³√2