Знайти кутову величину дуги в градусах якщо її радіанна міра дорівнює 3p/4​


Ответы на вопрос

Отвечает Ишманова Камила.

\pi \; \; -\; \; 180^\circ \\\frac{3\pi }{4}\; \; -\; \; x\quad  \qquad x=\frac{\frac{3\pi}{4}\cdot 180^\circ }{\pi }=\frac{3\pi \cdot 180^\circ }{4\pi }=3\cdot 45^\circ =135^\circ