Знайти кутову величину дуги в градусах якщо її радіанна міра дорівнює 0,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Объяснение:

360°=2π рад

х° = 0.5 рад

х=0.5*360/2π=90/π≈ 28.6°