Помогите Пажалуйста!!!!!!!!!!!! Перший турист проїхав 2 год на велосипеді зі швидкістю 16км/год.

Відпочивши 2 год, він вирушив далі з тією ж швидкістю. Через 4 год після старту велосипедиста йому навздогін виїхав другий турист на мотоциклі зі швидкістю 56км/год . На якій відстані від місця старту мотоцикліст наздожене велосипедиста? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Барабанов Данил.

1) 16 · 2 = 32 (км) - проедет велосипедист за 2 часа (вместе с отдыхом он был в пути 4 часа);

2) 56 - 16 = 40 (км/ч) - скорость сближения при движении вдогонку;

3) 32 : 40 = 0,8 (ч) - через 0,8 ч мотоциклист догонит велосипедиста;

4) 56 · 0,8 = 16 · 2,8 = 44,8 (км) - расстояние от места старта, когда мотоциклист догонит велосипедиста.

Вiдповiдь: на 44,8 км вiд мiсця старту мотоциклiст наздожене велосипедиста.