Решите неравенство:(4-x)(x-2)(2x-5)=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Доронин Артём.

Ответ:

Объяснение:

Вираз дорівнює нулю, коли один з множників - нуль.

4-x=0        

x_{1}=4

x-2=0

x_{2}=2

2x-5=0

2x=5

x_{3}=\frac{5}{2}=2,5