Складіть рівняння дотичної до графіка функції y=1/6x^3+4x у точці з абсцисою х=-2 БУДЬ ЛАСКА

ДОПОМОЖІТЬ. ДЯКУЮ

Ответы на вопрос

Отвечает Агаева Мила.

у=f(x₀)+f'(x₀)*(x-x₀)

f'(x)=(1/6)x³+4x)'=(3x²/6)+4=(x²/2)+4

f'(-2)=(4/2)+4=6

f(-2)=(-8/6)-4*2=-56/6=-28/3

у=(-28/3)+6*(x+2)

у=6х+8/3

у=6х+2 целых 2/3