Знайти значення похідної у даній точці f(x)=log4(знизу 4) (x^2+4x-3), x0=-5


Ответы на вопрос

Отвечает Панфёрова Аня.

Объяснение:

f(x)  = log_{4}(x^2+4x-3)\\f'(x) =\frac{1}{ln4 \times (x^2-4x-3)}\times (2x+4)= \frac{2x+4}{ln4\times (x^2-4x-3)}\\f'(x_0)= \frac{4-10}{ln4\times (25+20-3)}=\frac{-6}{42ln4}=-(7ln4)^{-1}