Скільки цілих розв'язків має нерівність x^2=3x-10<=0 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Соболева Снежана.

x^2+3x-10\leq 0\\x^2+3x-10=0\\D=9+40=49\\x_1=\frac{-3+7}{2}=2\\x_2=\frac{-3-7}{2}=-5\\-5\leq x\leq 2=>-5,-4,-3,-2,-1,0,1,2

8 целочисленных решений

Отвечает Береснева Даша.

1 23456789 10 12 14 15 16 17 18 19 20