Визначте найменший додатний період функції у=8*cos1/2x


Ответы на вопрос

Отвечает Нечипоренко Настя.

Ответ:

x=y/8cos1/2, y€R

Объяснение:

y=8*cos1/2x

8cos1/2*x=y

x= y/8cos1/2

x= y/8cos1/2, y€R