Знайти значення функцій y=4x-2, якщо значення аргументу x=5​


Ответы на вопрос

Отвечает Рафальский Егор.

y = 4x - 2;

y(5) = 4 * 5 - 2;

y(5) = 20 - 2 = 18.

Отвечает Хоптюк Вова.

Ответ:

y=4x-2, x=5

Объяснение:

y=4*5-2=18