Шлях довжиною 240 км катер проходить за течією річки за 8 годин, а проти течії -за 10 годин.

Знайдіть швидкість течії річки.

Ответы на вопрос

Отвечает Копылов Владимир.

Ответ: 240=(v+vт)*8⇒v+vт=30

            240=(v-vт)*10⇒v-vт=24

v+vт-v+vт=30-24=6⇒2*vт=6⇒vт=3 км/час.

Объяснение: