Обчисліть шлях, пройдений матеріальною точкою за інтервал часу від t = 1 с дo t2 = 4 с, якщо

швидкість задана рівнянням v(t) = 2t + 4 (s – в метрах).

Ответы на вопрос

Отвечает Куровський Вадік.

\displaystyle S(t)=\int\limits^4_1v(t)dt=\Big(t^2+4t\Big)\Big|^4_1=4^2+4^2-1-4=27 м