Знайди значення виразу (а-3)2степені-2(а-3)(5а-7)+(5а-7)2степені якщо а=2


Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Олька.

Ответ:

16

Объяснение:

(a-3)²-2(a-3)(5a-7) + (5a-7)² = ((a-3) - (5a-7))² = (a - 3 - 5a + 7)² = (4 - 4a)²

Если а=2, тогда:

(4 - 4*2)² = (4 - 8)² = (-4)² = 16