У рівнобедреному трикутнику АВС , АВ=ВС=37 см АС=27 см , знайти висоту ВD ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Николай.

Ответ:

34,4 см

Объяснение:

AD=CD=27:2=13,5 см

ΔВСD - прямокутний, за теоремою Піфагора

ВD=√(BC²-CD²)=√(1369-182,25)=√1186,75≈34,4 см

або

За формулою Герона знайдемо площу ΔАВС

S=√(p(p-a)(p-b)(p-c))=√(50,5*13,5*13,5*23,5)=√216285,18≈465 см²

ВD=465:13,5≈34,4 см