2. Знайдіть значення виразу 8а²– 8b², якщо a = 5,5; b = 4,5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Жаріков Олег.

Ответ: 8а²– 8b²= 242 (8а²) - 162 (8b²) = 80

Объяснение: