У записі скінченої арифметичної прогресії 15,2; А2; 14,2; а4; а5... Невідомі деякі члени. Знайдіть

їх... ПОМОЖІТЬ СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Летягин Никита.

Ответ:а₂=14,7; а₄=13,8; а₅=13,3.

Объяснение:

По свойству арифметической прогрессии (а₁+а₃):2= а₂ ⇒

а₂=(15,2+14,2):2=29,4:2=14,7.

d=а₂-а₁=14,7-15,2= - 0,5;

а₄=а₃+d=14,2-0,5=13,8;

а₅=а₄+d=13,8-0,5=13,3.