Знайдіть різницю арифметичної прогресії (an), якщо a8=3,a9=-12​


Ответы на вопрос

Отвечает Хумаев Алик.

Даний:

a_8 = 3 \\ a_9 =  - 12

Знайти:

d  \: -  \: ?

Рішення:

d = a_{n + 1} - a_n  \: \to  \: d = a_9 - a_8 =  - 12 - 3 =  - 15

Відповідь:

d =  - 15