Лінійні рявняння 2х+х-7х+3=8


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

x=-5/4

Объяснение:

просто потрібно перенести числа зі змінною в одну сторону, а без змінної в іншу, додати і виразити х

Отвечает Родионов Рома.

Ответ: -4*х=5 или х=-5/4=-1,25.

Объяснение: