Лінійні рівняння з двома змінними 4х+5у=12 8х+10у=22


Ответы на вопрос

Отвечает Хитрых Боря.
4х+5у=12
8х+10у=22
Помножимо перше рівняння на (-2)
-8х-10у=-24
8х+10у=22
складемо обидва рівняння 
0=-2
8х+10у=22
данна система рівняннь немає рішень