Знайти суму натуральних чисел, кратних 7 і не більших за 130 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Янушкевич Маша.

а1=7, d=7,

7+7(n-1)<130,

7n<130,

n<18 4/7,

n =18,

S(18)=0,5(2×7+7×17)×18=9×133=1197