Знайдіть четвертий член і суму перших шести членів геометричної прогресії якщо b1=-9 і q=1\3​


Ответы на вопрос

Отвечает Севостьянов Данил.

Ответ:

b4=-1/3 S6=-121/9

Объяснение:

S6=b1(q^n-1)/q-1

S6= -9((1/3^5)-1)/1/3-1=-9*(-242/243)/-2/3=242/27/-2/3=26/3/-2/3= -121/9

bn=b1*q^n-1

b4=-9*(1/3)³=-9*1/27= -1/3