Допоможіть будьласка не виконуючи побудови знайдіть координати точок перетину з осями координат

графіка функції x=21-7x

Ответы на вопрос

Отвечает Мехтиев Рашид.

Ответ:

А(0;21)

В(3;0)

Объяснение:

У=21-7х, якщо х=0, тоді у=21

Коли у=0, тоді

21-7х=0

-7х=-21

Х=-21:(-7)

Х=3