Помогите!!!! Помогите срочно!!Швидкість легкового автомобіля на 30 км/год більша за

швидкістьвантажного, тому 130 км він проїжджає на 1 год швидше, ніжвантажний автомобіль. Знайдіть швидкість кожного автомобіля​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачук Дима.

Ответ:

x-y=34

3x-5y=10

y=34-x

3x-5*(34-x)=10

3x-170+5x=10

3x+5x=10+170

8x=180

x=180/8

x=22.5 км в час

y=34-22.5=11.5 км в час

ответ

пегковушка 22.5 км в час

грузовик 11.5 км в час

Объяснение: