Перпендикуляр,проведений з деякої точки до площини,дорівнює 5 см,а похила-12см. знайдіть проекцію

цієї похилої на площину.

Ответы на вопрос

Отвечает Никольская Лилия.

Ответ:

Объяснение:

За теоремою Піфагора:

а=√12²-5²=√144-25=√119