Функцію задано формулою y=-2x+3. Знайдіть: 1) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює:

-3; 4,5; 0 СРОЧНО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Юля.

Ответ:

Объяснение:

y(x)=-2x+3

y(-3)=-2·(-3)+3=6+3=9

y(4,5)=-2·4,5+3=-9+3=-6

y(0)=-2·0+3=0+3=3