Сума другого та п'ятого членів арифметичної прогресії дорівнює -8,а третього і сьомого дорівнює

-11. Знайти перший член та різницю прогресії

Ответы на вопрос

Отвечает Иманова Бекзада.

Ответ:

Объяснение:

а2+а5=8

а3+а7=11,

а1+d+a1+4d=8

a1+2d+a1+6d=11,

2a1+5d=8

2a1+8d=11,

8-5d=11-8d

3d=3

d=1

a1=(8-5*1)/2=1.5